Kiralık Forklift, Forklift Bakımı ve Tamiri

Hizmet Saatleri - 08:00-19:00

Telefon

0212 671 12 94

Telefon
Fiyat Alın

Forkliftler, düzenli bakımları yapıldığında ve forklift tamiri alanında profesyonel eller tarafından onarımları yapıldığında uzun ömürlü kullanılabilen iş makineleridir. Böylelikle işletmeleriniz, mağazalarınız, fabrikalarınız ve çeşitli iş yerlerinizde uzun süreler forklift iş makinelerinden en iyi hizmeti alabilmek, bu makinelerin bozulmadan ilk günkü gibi yüksek performans ile çalışabilmeleri için bakım ve gerekli olduğunda tamir hizmetlerini kaliteli ve güvenilir bu alanlarda yıllardır hizmet veren deneyimli firmalardan satın almanız önerilmektedir.

Günümüzde pek çok sektörde en çok kullanılan ve işlevsel özellikleri ile en yoğun talep gören iş makinelerinin başında forkliftler geliyor. Ağır yükleri sahip oldukları çatal sistemleri vasıtası ile kaldıran özellikle bir araca veya rafa yüklemek maksadıyla kullanılan bir tür iş makinesidir.

Çoğunlukla paletlerin üzerine yüklü olan ağırlıkları taşıma, kaldırma ve istifleme işlemlerinde forkliftlere rastlamaktayız. İş yaşamında insan gücünün yetersiz kaldığı ağırlıkların gerek taşınması gerek stoklanması ve dizilmesi uygulamalarında firmaların en büyük yardımcısıdırlar.

 

Forklift Tamiri Nedir ?

İş kazalarından işletmeniz ve çalışanlarınızı koruyan forkliflerin forklift tamiri gibi işlemlerinin periyodik olarak yaptırılması oldukça önemlidir. Bakımları yaptırılmayan ve arızalandığı halde kullanımına devam edilen forkliftler, iş yerleri ve çalışanlar için tehlikeli durumlar yaratabilir. Çeşitli istenmeyen iş kazalarına yol açabilirler. Bunu önlemenin tek yol ise kaliteli bakım ve tamir hizmetleri ile tanınan, referansları iyi olan firmalardan bu ihtiyaç duyulan hizmetleri satın almaktır.

Forklift iş makinelerine ihtiyaç duyan firmalar, bu makineleri bu makinelerin üretim ve satışını yapan, sektörde tanınan firmalardan uygun fiyat avantajları ve indirimli fiyatlarla tedarik edebilmekte ve envanter listelerine eklemektedir. Çalışanların saatlerce yapacağı işler, forklift iş makineleri sayesinde dakikalar içinde tamamlanmaktadır. İş gücü, zaman ve yer bakımından sağladıkları büyük avantajlar yanında iş yerlerinizi koruyan, iş güvenliği ve işçi sağlığı bakımından önemli yararlar sağlayan makinelerdir.

 

Forklift Tamirat İşlemlerinin Önemi

Ağır malzeme sevkiyatları, forkliftler ile güven içinde, kazasız şekilde yapılabilmektedir. Tüm bu işlemlerin eksiksiz, hatasız ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için forklift makine bakım ve forklift tamiri işlemlerinin zamanında yaptırılması, bu konuda titiz ve dikkatli olunması gerekmektedir. Ayrıca forklift sürücülerinin bu konuda profesyonel bir eğitim alan sürücüler tarafından kullanılmasına da işletmeler gereken özen ve dikkati göstermelidir.

Atılgan Makine ile forkliftlerinizin periyodik bakımlarını en iyi şekilde yaptırmanız, en kaliteli yedek parça tedarikini sağlamanız ve herhangi bir arıza durumunda alacağınız profesyonel forklift tamiri hizmetleri ile makinenizi ilk aldığınız zamanki performansı ile kullanmaya devam etmeniz mümkün.

Birçok market ve yapı mağazalarında rafların düzenlenmesi uygulamalarında forklift kullanımları sıklıkla görülmektedir. İkili ya da üçlü çatal biçimindeki taşıma ayakları ile oldukça elverişli bir kullanım sağlayan çalışmaları kolaylaştıran, hızlı şekilde işlemleri gerçekleştirebilme özellikleri ile zamandan önemli oranda tasarruf sağlayan ve iş verimliliğini büyük ölçüde artıran makinelerdir. İstifleme işlemlerini istenilen ve en iyi düzeyde gerçekleştirmeleri sayesinde alandan tasarruf imkanını da kullanıcılarına sunmaları bir diğer önemli avantajlarıdır.

 

 Forklift Tamirinde Güvenilir Firma

Atılgan Makine, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulan, yıllardır aralıksız bir şekilde forklift tamiri servisi verir. Her marka forklift tamir servisi hizmetlerini sürdüren sektörde tanınan güvenilir firmaların başında geliyor.

  1. Yedek parça,
  2. trans palet,
  3. satılık ve kiralık forklift

hizmetleri ile müşterilerine çözüm odaklı ve mutlu müşteriler hedefi ile yaklaşan bir hizmet anlayışına sahiptir.

Müşterilerinin iş yerlerinde kullandıkları forklift makinelerinden en yüksek iş verimini alabilmeleri için her türlü talep ve ihtiyaçlarına uzman kadrosu ile birlikte hızlı bir şekilde çözümler sağlıyor.

 

Forklift Kiralama, Forklift Bakımı ve Tamiri Hizmetleri Vermekteyiz

Saatlik günlük haftalık ve aylık kiralamalar için hemen bizi arayın

Call Now ButtonTıkla Ara