Kiralık Forklift, Forklift Bakımı ve Tamiri

Hizmet Saatleri - 08:00-19:00

Telefon

0212 671 12 94

Telefon
Fiyat Alın

Depolama alanlarında kullanılan forklift makineleri günümüzde forklift bakımı ve onarımı deneyimli teknik ekiplere sahip olan firmamız tarafından yapılmaktadır. İşlemler sırasında profesyonel bir teknik ekibe ihtiyaç duyulmaktadır.

Malzeme istifleme ve malzeme taşıma makinesi olan forkliftler iki gruba ayrılmaktadır. Bunlar akülü ve dizel forkliftlerdir. Bu sektörde makine mühendisleri ve teknisyenler profesyonel bir çalışma gösterip forklift bakımı, onarımı ve tamiri işlemlerini yerine getirmektedir.

Forklift Bakımı

Forklift Bakımı Nasıl Yapılır?

Forklift makinelerinin sorunlu olduğu yerleri analiz etmek, iç bakımını ve dış bakımını yapmak firma hizmetlerimiz arasında bulunmaktadır. Forklift kullanımı ile ilgili bir problem yaşanmaması, herhangi bir mal ya da can kaybına sebep olabilecek arızaların olmaması için forklift makinelerinin periyodik bir düzende forklift bakımı ve onarımlarının yapılması gerekmektedir. Eğer forklift bakımı düzenli bir şekilde yapılmaz ise ileride daha büyük ve masraflı sorunlar karşınıza çıkabilir.

 

 Forklift Arızası Tespiti Nasıl Yapılır?

Forklift makinesi arıza bakım onarım işlemlerinden önce gelen müşterilerin belirttiği arıza için genel bir inceleme yapılmaktadır. Genel incelemenin daha sonrasında forklift arızasının onarımına başlanmaktadır. Forklift arızasında kullanılan parçaların boyutları, parçaların yerleri, parçaların özellikleri, yağ oranları ve parçaların forklifte yerleştirilme durumları çok farklılık göstermektedir. Böylece forkliftte bulunan arızaların hepsi tespit edilmektedir.

Sorunlu olan bölgeleri ile ilgili onarım yerine fazla masraftan kaçınmak amacı ile parçalar aşınmış bir şekilde kullanılmaya devam edilen forklift makinelerinde daha büyük sorunlar görülmektedir. Bu nedenle bu durumların oluşmasını önlemek amacı ile forklift arızasıyla karşılaşıldığı zaman firmamız ile gönül rahatlığı ile iletişime geçebilir ve bakımın talebinde bulunabilirsiniz.

 Forklift Servisi Ve Forklift Bakım Onarımı Nasıldır?

Firmamız akülü ya da dizel forklift modellerinin servisini, bakımını ve onarımını işlemlerini üstlenmektedir. Bu forklift bakımı, onarımı, servisi ve başka bulunan eksiklerin giderilmesi şeklinde devam eden bakım işlemleri için iletişim kurarak detaylı bilgi edinebilmektedir.

Forklift aracının hangi bölgesinde problem olduğu, forklift aracındaki kullanım probleminin nasıl olduğu, ne gibi bir bakım yapılması gerektiği ayrıntılı bir şekilde yapılacak olan bir incelemenin sonrasında tespit edilir ve listelenir.

Arıza tespit edilerek sorunlu olan o bölgeye ve daha sonrasında da genel bir bakım yapılarak, forklift aracının test edilmesinin sonrasında ardından teslim gerçekleştirilmektedir. Forklift bakım onarım ve servisi çalışmalarında profesyonel ve de deneyim sahibi olan bir ekip ile onarım yapılarak işlemler bitirilmektedir.

 

 Forklift Tamiri Ve Periyodik Bakımı Nasıldır?

Forkliftlerde arıza servisi olarak hizmet veren firmamız her zaman için forklift makinelerinde ilk ve düzenli olarak devam edecek şekilde rutin bakımları yaptırılmalıdır. Bu rutin yani periyodik bakımlar forklift makinelerinin uzun ömürlü kullanımının sağlanması açısından oldukça önemli olmaktadır. Periyodik bakımlarını yaptıran kişiler forklift makinelerinden daha yüksek bir verim almış olacaktırlar.

Ayrıca mutlaka ve mutlaka forklift makinesinin çalıştırılması, makinenin kullanılması, makinenin taşıma kapasitesinin kontrolü, makine asansörün test edilmesi, makine butonlarının çalışıp çalışmadığı ve makine motorunun sağlamlığı ve ömrü de dahil olmak üzere bütün makine parçalarının incelenmesi yapılmaktadır.

 

Forklift Bakım, Onarımı ve Servis Ücretleri Nasıldır?

Forklift bakımı, onarımı ve servisi öncesinde yapılacak olan detaylı incelemelerde özellikle forkliftin hangi bölgelerinde aşınma, kullanımı olumsuz bir şekilde etkileyecek problemlerin olduğu ile ilgili testlerden geçirilmektedir. Eğer bir kaç farklı sebepten ve parçadan dolayı problemler ile karşılaşılıyorsa forklift makinesinin tamirinin yapılması için zorlanılmamaktadır. Bu işlemlerin hepsi detaylı olarak incelenerek bir ücretlendirme yapılmaktadır.

Forklift Kiralama, Forklift Bakımı ve Tamiri Hizmetleri Vermekteyiz

Saatlik günlük haftalık ve aylık kiralamalar için hemen bizi arayın

Call Now ButtonTıkla Ara